sistem odası klimaları

Sistem Odası Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri

Bilişim altyapısında en önemli unsurlardan biri sistem odalarıdır. Kesintisiz çalışması gereken sistem odalarının sıcaklığı normal aralığın dışına çıktığında cihazların kullanım ömürleri kısalacak, bu da kurumumuzun yeni cihazlar alarak yüz milyarlarca lira zarara uğramasına neden olacaktır. Sistem odası klimaları ise sizi bu durumdan kurtarmak için birebirdir. Sistem odası için klimalar olması gerektiği gibi kullanıldığında mekanlarınızda sağlıklı çalışma koşulları oluşturulacaktır.

Sistem odası klima modelleri; duvar, salon ve kaset tipleri arasından seçilebilir. Sistem odası cihazlarında performans sorunlarının oluşmaması, firmanızın otomasyon sistemleri, web siteleri, mail ya da internet trafiği gibi tüm bilişim altyapısının yavaşlamaması için mekanda homojen iklimlendirmeyi sağlayacak, sistem odasının büyüklüğüne uygun ısıtma ve soğutma değerlerine sahip, sağlığa dost sistem odası klimaları arasından seçim yapmak gereklidir.

En Çok Tercih Edilen Mitsubishi Sistem Odası Klimaları


Neden Sistem odası Klimaları? Kullanım Avantajları

Firmaların bilişim altyapılarını oluşturan sistem odaları için klima kullanmak zaruri bir durumdur. Sistem odası klima modelleri arasından, sistem odası büyüklüğüne ve cihazların ısı üretme miktarları göz önüne alınarak yedekli olarak çalışacak, hassas kontrollü veya split klimalar tercih edilmelidir.

Sistem odası klima modelleri içinde elektrik kesintilerinde tekrar çalışma özellikleri olan cihazların tercih edilmesi gerekir. Sistem odası klimaları kullanılmayan mekanlarda cihazların performansları büyük ölçüde düşecektir. Bu nedenle düşük ortam sıcaklıklarında sorunsuz olarak çalışan sistem odası klimaların avantajlarından yararlanmak gerekir.

Sistem odası için klimalar, esnek kurulum, sessiz çalışma, bakterileri ve tozları toplama özellikleriyle çalışma alanını daha verimli hale getirecektir. A sınıfı sistem odası klimaları, minimum enerji harcayarak maksimum verim sunması açısından da avantajlı iklimlendirme sağlayacaktır.

Mitsubishi Klima

Sistem Odası Klima Fiyatları – Kaçırılmayacak Kampanyalar!

Sistem odası klima fiyatları; satın almak istediğiniz klimanın markasına, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, ihtiyacınız olan klima kapasitesine, sistem odasının kişi kapasitesine ve seçilen modelin A sınıfı olup olmamasına göre değişmektedir.

Sistem odası kliması almak isteyen yöneticiler için Mitsubishi klimalarda kaçırılmayacak kampanyalar var! Sistem odanıza uygun klimayı almak, sistem odası klima fiyatları ve modellerini öğrenmek, keşif hizmetlerinden yararlanmak için satış ve çağrı merkezimizi arayın…