Mitsubishi Klima

Kurumsal – Üç Elmas Mühendislik

ücelmas mühendislik

Eskişehir Mitsubishi Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi Üç Elmas Mühendislik

Eskişehir Mitsubishi Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi Üç Elmas Mühendislik ısıtma, soğutma ve havalandırma konularında hizmet vermek üzere kurulmuş olup sektörel deneyimi ile Eskişehir genelinde Mitsubishi klima satış ve servis hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Prensibimiz

Üç Elmas Mühendislik Eskişehir Mitsubishi Klima, yaptığı işin arkasında duran, güven veren, hızlı çözüm üreten, en değerli partnerinin müşteri olduğunun bilinciyle maksimum hizmet kalitesini önemseyen, bilgisini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan insan gücüyle, işini en iyi şekilde yapan ve sürekli geliştirme azmiyle beslenen bir kuruluştur.

Amacımız

Odunpazarı, Tepebaşı, Sivrihisar, Çifteler, Seyitgazi, Alpu başta olmak üzere tüm Eskişehir semtlerinde servis ve satış ağı oluşturmanın yanında ucelmas.mitsubishiklima.com.tr web sitesi ile müşterilerine online ve güvenli alışveriş yapmanın konforunu sunmak; hizmeti her daim en hızlı şekilde ulaştırmak, memnuniyeti devamlı kılarak başarımızı katlamaktır.

Klima Hizmetlerinde Üstün Başarı

Eskişehir Mitsubishi Klima Üç Elmas Mühendislik satış ve servis merkezi olarak İklimsa klimalarının satış hizmetlerinde; genç, dinamik, güler yüzlü uzman kadromuz ve tam donanımlı araç filomuz ile Eskişehir genelindeki satış hizmetlerimiz ve Eskişehir semtlerinin tamamına geniş servis ağımızla hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz.

Hizmet Politikamız

Hizmet politikamızı; kalitesi kanıtlanmış markaların ürünlerini müşterilerimize sunmak, hızlı ve çözüm odaklı satış öncesi ve sonrası destek vermek oluşturuyor. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak amacıyla, Eskişehir genelinde hızlı ve garantili teslimat ve uygun ödeme seçenekleri sunarken standartlarımızı her daim yükseltiyoruz.

Kalite Anlayışımız

Kalite anlayışımız her daim en yeniyi takip etmek ve ileri teknoloji klimaları müşterilerimiz ile buluştururken personelimizin de bilgi ve becerilerini geliştirmektir. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için şirket içi eğitimler ve toplantılar yapmaktayız. Gelişen ve yenilenen kalite anlayışımız ile sektörde lider olmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

• Satış ve serviste eksiksiz ve sonuç odaklı hizmet vermek.
• Müşteri odaklı faaliyet göstermek.
• Dünya standartlarından hizmet vererek evrenselliği yakalamak.
• Sektörün ve müşterilerin gereksinimlerini 7/24 karşılamak.
• Profesyonel çözümler üretmek.
• Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek.
• Güvenli alışveriş imkanı sağlamak.

Misyonumuz

Misyonumuz; müşterilerimize online alışveriş rahatlığı sağlayarak ihtiyaç ve beklentilere en hızlı şekilde karşılık vermek, hizmet ağımızı geliştirerek dünyaca üstünlüğünü ispatlamış cihazları fiyat değer ilişkisi doğrultusunda sunmak ve kurumumuzun referanslarını daha geniş kitlelerle buluşturmaktır. Ayrıca müşterilerimizi; güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı cihazlarımızla buluşturarak onlara kaliteli yaşam ve konforlu bir hayat sunmaktır.

HİZMET SANATTIR

Başarılı Keşif

Satış Başarısı

Servis Desteği

Danışmanlık Memnuniyeti

DEĞERLERİMİZ

Doğa dostu olmak

İnsana ve çevreye dost cihazlar sunarak doğal hayata zarar vermeden hizmet sunmak.

Çözüm odaklılık

Klima satış ve servis süreçlerinde hızlı, etkili ve sonuç odaklı çözümler sunarak hizmet vermek.

Güvenilirlik

İş ahlakını ön planda tutarak müşterilerimiz tarafından tercih edilen ve güvenilen bir marka olmak.

Çağı takip etmek

İleri teknoloji klima ürünlerini takip ederek en güncel olanı müşterilerimizle buluşturmak.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri odaklı satış ve servis çözümleri sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

Verimlilik

Sektöre ve firma kimliğimize katkıda bulunarak müşterilerimize en verimli hizmeti sunmak.

Mitsubishi Heavt Industries Ltd.

Japonya’nın en büyük sanayi kuruluşları arasında olan Mitsubishi Heavy İndustries, temellerinin atıldığı 1884 yılından bugüne ülkenin öncü firmalarından biri olmuştur. 7 Temmuz 1884 tarihinde doğan Mitsubishi markasının Heavy Industries LTD.’nin kuruluşu 11 Ocak 1950’yi bulmaktadır. Shinagawa ve Yokohama merkezi ofisleridir. Faaliyetlerini yürüttüğü 12 farklı alanda gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde uluslararası birçok başarıya imza atmıştır.

Mitsubishi Heavy, AR & GE merkezleri, üretim tesisleri sayısı, denizaşırı ofisleri ve temsilcileri ile büyük bir kuruluştur. Gemi, çevresel geliştirme ekipmanı, endüstriyel makine, uçak, uzay sistemleri, klima, vs. ürün ve sistemlerin mühendisliği, imalâtı ve satışı başlıca ürün çalışmalarındandır.

Bizim Teknolojimiz, Sizin Yarınlarınız” sloganıyla, teknolojiden gelen gücünü tüm konfor beklentileri karşılamak üzere ürünlerine yansıtan, dünya klima sistemlerinde lider markası olan ve uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğu Türkiye pazarında da müşterilerinin beklentilerini karşılayan MİTSUBİSHİ HEAVY INDUSTRIES. LTD. kalitesiyle adından söz ettirmektedir.

Mitsubishi Heavy Türkiye Distribütörü İKLİMSA

Dünyanın lider kliması Mitsubishi 26 yıllık deneyim ve Sabancı güvencesi ile İklimsa’da buluştu. Hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini karşılamak, fark yaratmak ve tutarlı bir hizmet politikası izlemek İklimsa ilkelerinin temelidir. İklimlendirme sektöründe tek adres olan firmamız yüksek kalite standartlarını benimsemiştir.

Yıllardır sektörün öncüsü konumunda olan Eskişehir Mitsubishi Klima Üç Elmas Mühendislik, kendini daima geliştiren ve büyümeye devam eden bir ailedir. Avrupa standartlarındaki hizmetleri ile sektörün öncülerinden olan firmamız gelişime açık ve modern bir anlayış içerisinde satış sonrası destek hizmetlerini yürütmektedir. Uzman ve dinamik kadromuz Eskişehir genelindeki servis ağı ile adından söz ettirmektedir.

Siz de sorunlarınızın çözümünde sırtınızı güvenli ve deneyimli bir servis merkezine yaslamak istiyorsanız sürekli büyüyen ailemizin bir parçası olun…

Satış

Eskişehir semtlerinin tamamına online satış ve güvenli kargo hizmeti.

Servis

Satış sonrası bakım, onarım ve yedek parça ile aksesuar desteği.

Danışmanlık

Klima satın alırken, montaj ve servis aşamasında uzman bakış açısı.