hasta odası klimaları

Hasta Odası Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri

Hasta odaları, yüksek konforun ve hijyenin oluşturulması gereken odalardır. Hasta odası klimaları da konforu sağlayan en önemli cihazlardandır. Hasta odalarının olması gereken sıcaklıkta kalmasını sağlayan, bakteri filtreleriyle mikrop oluşumlarını engelleyen ve sessiz çalışarak odada gürültü kirliliğine neden olmayan hasta odası klimaları, hastalarınızın güvenilir bir ortamda tedavi edilmesini sağlamaktadır.

Hasta odası klima modelleri genellikle duvar, salon ya da yer tipi klimalar arasından seçilmektedir. Hasta odası için klimalar satın alınırken özellikle hijyenik olması, herhangi bir sağlık sorununa sebebiyet vermemesi, mekan için uygun ısıtma ve soğutma değerlerine sahip olması göz önünde bulundurulmalıdır. Hasta odasında bulunan kişi sayısı da klima tercihlerini etkileyecektir.

En Çok Tercih Edilen Hasta Odası Klimaları


Neden Hasta Odası Klimaları? Kullanım Avantajları

Hasta odasının sıcaklık değerlerini sağlıklı hale getirmek için klima kullanmak gereklilik olacaktır. Hasta odasında kullanılan klima modelleri, sessiz çalışma özellikleriyle hastanızı rahatsız etmezken mekana uygun seçildiği taktirde maksimum konfor yaratacaktır.

Hasta odası klima modelleri, 24 saat iyon yayma ya da anti bakteriyel filtre gibi özellikleriyle misafirlerinizin sağlığını da koruyacaktır. A sınıfı olmalarıyla minimum enerji harcayarak yüksek verim sunan hasta odası klimaları, bütçe dostu çözümler sunmaktadır. Hastalarınızın odası daima temiz bir havaya sahip olacaktır.

Hasta Odası Klima Fiyatları – Kaçırılmayacak Kampanyalar!

Hasta odası klima fiyatları; satın almak istediğiniz klimanın markasına, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, ihtiyacınız olan klima kapasitesine, hasta odasında olacak kişi sayısına ve seçilen modelin A sınıfı olup olmamasına göre değişmektedir.

Hasta odası kliması almak isteyen hastane yöneticileri ya da hasta yakınları olanlar için Mitsubishi klimalarda kaçırılmayacak kampanyalar düzenlenmektedir. Hasta odalarınıza en uygun klimayı satın almak, hasta odası klima fiyatları ve modellerini öğrenmek, keşif hizmetlerinden yararlanmak için Eskişehir Mitsubishi Klima satış ve çağrı merkezimizi arayın…